piątek, 16 grudnia 2016

Bokinabox - personalizowane boxy!

Dzień dobry, cześć i czołem!

Dzisiaj mam dla Was post, którego u mnie jeszcze nie było. Może dlatego, że nigdy nie dostałam żadnego boxa książkowego. Tym bardziej była to ekscytująca przesyłka. Ha! Ale Bokinabo, to nie tylko boxy, to nowo powstała księgarnia, która ma naprawdę przyzwoite ceny swoich książek, a prowadzą ją cudowni ludzie pełni pasji. Ludzie, którzy dbają o każdy detal, co można zauważyć na zdjęciach poniżej. A na samym dole ważna informacja o rozdaniu!
Teraz kilka słów o spersonalizowanych książkowych boksach - bokinabox. Czym jest? O co chodzi? 

Źródło

Bokinabox - to box książkowy w którym co miesiąc znajdziesz książkę, którą ekipa księgarni wybierze specjalnie dla Ciebie i za Ciebie! Ale nie bój się! Na pewno idealnie trafią, a dlaczego? Prosta sprawa, na stronie znajduje się króciutka ankieta, na którą odpowiecie i niespodziewajka gotowa. ANKIETA 

Bokinabox stawia na jakość, a nie ilość. I to już powtarzałam na Instagramie i FB, ale tutaj również o tym wspomnę. Bardzo podoba mi się ta idea, bo nie sztuką jest nawrzucać do pudełka różnych, w większej mierze zbędnych rzeczy. Lepiej, kiedy ktoś zadba o to, by każdy odbiorca czuł się wyjątkowo i właśnie na to zwraca uwagę księgarnia Bokinabo. Bardzo podoba mi się to podejście! 

Kiedy tylko otworzyłam, to niepozorne pudełeczko, poczułam się jak małe dziecko. Taka miałam frajdę. Pięknie zapakowana książka, super liścik odręcznie napisany - nie żadne drukowane litery! Uwielbiam takie rzeczy, widać, że (tak jak napisałam wyżej) wszystko robione jest z pasji. Każdy, kto zakupi ten box, otwierając go, poczuje się wyjątkowo. 

Prawda, że piękna przesyłka?

Oczywiście pięknie i świątecznie zapakowana książka. Śliczna zakładka, pyszne pierniczki oraz interesujące plasterki :D

Byłam ogromnie ciekawa, jakaż to cudowność do mnie przyszła. Co skrywa ten świąteczny papier. Rozpakowałam swój prezent świąteczny, przeczytałam liścik - Dziękuję Pani Gosiu!
I zachwycałam się książką, na którą czaiłam się dłuższy czas. Zawsze było mi z nią nie po drodze, a tutaj bum! Box wiedział czego chcę :)

Oto i ona. Piękna książka "Zabić drozda". Za którą serdecznie dziękuję cudownej księgarni BOKINABO
Pani Jagodzie, Pani Gosi i całej ekipie. A Wam zapowiadam, jeśli szukacie jakości, a nie ilości, to raz raz! Hopsajcie na stronę księgarni: https://bokinabo.pl/
Gdzie jeszcze możecie ich znaleźć?

Mam dla Was rozdanie z bonem (30 zł), który będziecie mogli zrealizować w księgarni. A konkurs już niebawem na moim instagramie @bookshunter_sol. Zapraszam!

4 komentarze: