wtorek, 21 lutego 2012

Zabawa Perfect Women !

Do zabawy zaprosiła mnie kochana Tirindeth oraz Scorpius za co dziewczyny oczywiście dziękuję!
Powiem wam, że sama jestem ciekawa swoich typów, gdyż nigdy się nad nimi nie zastanawiałam (już prędzej nad typami męskimi ^^). Będzie to ciekawe wyzwanie.


Oto zasady zabawy:
Wybierz idealne kobiety w trzech kategoriach:
- perfekcyjna w swoim zawodzie,
- ideał urody,
- perfekcyjny styl.
Opublikuj na blogu obrazek z tagiem “Perfect Women”.
Napisz, kto Cię wyznaczył.
Przekaż zabawę innym blogerom.
Zacznijmy więc zabawę :)Perfekcyjna w swoim zawodzie Ojeje... problem miałam mały. Jednak poradziłam sobie :) Oto i wybrane przeze mnie urocze panie (Oczywiście zdjęcia nie chcą ze mną współpracować i ustawiły się w złej kolejności, ale co tam.. jesteście bystrzy więc rozróżniacie te dwie panie) :


  Natalie Portman. Młodziutka i zdolna aktorka, która ma na swoim koncie wiele niesamowitych ról. Za wspaniałą rolę Niny Sayers w Czarnym łabędziu otrzymała Oscara oraz 7 innych nagród i 6 nominacji ! Co świadczy o jej nieprzeciętnym talencie aktorskim. Z tych wcześniejszych pozycji filmowych..."V jak vendetta" również mocny film w którym znakomicie sobie poradziła i również została nagrodzona nagrodą Saturn. Jeszcze bym zapomniała! "Leon zawodowiec" w którym była jeszcze małym nieoszlifowanym diamentem. Dość już o tej pięknej i zdolnej aktorce. Przejdźmy do kolejnej moim zdaniem wspaniałej artystki. Hmmm ciężki to był wybór...ale nic nie poradzę na to, że Amy Lee wokalistka zespołu Evanescence ma tak wspaniały głos i tak mnie nim zachwyca... Musiałam ją wybrać.


Kolejna kategoria - ideał urody.

Jak dla mnie Kate Beckinsale jest po prostu...brak słów. Seksowna, piękna, kobieta z klasą po prostu zmysłowa. Z resztą sami zobaczcie :) Panią Beckinsale możecie kojarzyć z filmów takich jak: "Van Helsing" seria "Underworld".

 Kolejną pięknością, którą wybrałam jest modelka i aktorka pochodząca z Brazylii - Adriana Lima. Tej pani chyba nie trzeba nikomu przedstawiać ;D Zachwycająca swoją buzią jak i ciałem znana jest chyba każdemu. 


 Został nam jeszcze  perfekcyjny styl. Hmm no i tutaj wybieram te panie, gdyż moim zdaniem mają one wyrafinowany gust i ubierają się ze smakiem.
Pani Eva Longoria Parker (której zazdroszczę prześlicznych włosów!)Oraz Pani Reese Witherspoon.
No to już koniec. Mam nadzieję, że się moje typy jakoś spodobały ;) Do zabawy zapraszam Anię,Versatile , Marcepanka oraz Kasandrę-85. Jeszcze pozwolę sobie dodać jedną osóbkę :) MałaEmily

3 komentarze:

  1. Bardzo dziękuję za zaproszenie :) Chętnie skorzystam, a mój ranking pojawi się niebawem...

    OdpowiedzUsuń
  2. Ho ho, Kate Beckinsale rzeczywiście ładna :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Powiem Ci, że dość ciekawe wybory :D

    OdpowiedzUsuń