piątek, 30 czerwca 2017

Zdobycze czerwcowe!

Dzień dobry, cześć i czołem!


Jak co miesiąc przychodzę do Was z nowościami książkowymi, jakie zasiliły moją biblioteczkę. W tym miesiącu jest ich naprawdę sporo. Jednak większości z nich nie mogłam się oprzeć, no bo... Spójrzcie sami, jakie to są perełki! Podzieliłam je na pomniejsze stosiki, bo jeden byłby ogromniasty i po prostu by nie ustał w całości :D Proszę Państwa oto on, stosik!
 
 Najpierw stosik książek przeczytanych i w większości zrecenzowanych, więc szukajcie ich na blogu:

Pozytywnie zaskoczyła mnie książka "Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci". Jak nie czytam biografii, tak ta do mnie trafiła na sto procent.
Mega zakręcona i niepokojąca książka "Bad mommy". Dwie romantyczności czyli "Uciekająca narzeczona", wiedziałam, że Denise Hunter mnie nie zawiedzie. I mega klimatyczna "Księgarnia samotnych serc". Łapiąca za serce książka Emmy Scott "Serce ze szkła". "Kolekcjoner motyli", czyli coś na "straszno" :D "Poszukiwana" na mniej straszno. "To jedno lato", które niestety mnie nie przekonało. "Piosenki o dziewczynie", jako poprawna młodzieżówka. "Tysiąc odłamków ciebie", książka do której jedni przyczepiają się o trójkąt miłosny, zobaczycie niebawem, co ja o niej myślę.  "Światło, które utraciliśmy", nie jest źle, ale też bez rewelacji :) I na koniec "Twierdza Kimerydu" z autografem od fajnej autorki! 


Teraz stosik niespodziewanek/prezentów od wydawnictw, wygranych w konkursach i zakupów własnych:


 W końcu mam moje ukochane "Wszystkie jasne miejca". Uwielbiam tę historię i musiałam ją mieć u siebie, a wszystko za sprawą wymiany na LC. "Motylek" Puzyńskiej, gdybym wiedziała, że został podzielony na części, to na pewno bym go nie kupiła... Dwie kolejne części z serii Jodi Picoult! Wygrana w konkursie wydawnictwa Papierowy Księżyc, sama wybierałam nagrody: "W najciemniejszym kącie" oraz "Chłopiec w walizce". Kolejna wygrana na instagramie "Franco"! I również na instagramie u kochanej Aleksandry "Blue Lilly, Lilly Blue". Piękne wydanie w twardej oprawie *_* Szkoda, że całej serii w takiej nie mam! "Jeszcze jeden oddech" oraz "Obietnica pod jemiołą", to prezent od dziewczyn z mojej byłej już ekipy Bookstagram to pasja.. I cała reszta od wydawnictw - prezento - niespodzianki.

I teraz książki do przeczytania:

"Gra miłości" oraz "Zgromadzenie cieni" cudowne Zysk i S-ka mnie nimi obdarowało. Gra... już przeczytana i jest miłość!
"Armagedon dzień po dniu" - mój rewelacyjny patronat. Książka jest świetna i jestem dumna, że moje logo widnieje na jej okładce! Niebawem recenzja.
"To, co nas dzieli" (cudowna McPartlin!) oraz "Bezsenność na Manhattanie" - książki od Harper Collins Polska
"Piękne złamane serca" - ślicznie wydana książka, ubolewam jedynie nad tym, że oprawa nie jest twarda! Insignis ;)
"Dziecko ognia" od Czarnej Owcy. Wszyscy zachwalają, niebawem przekonam się, jak to z nią jest.
"Dziewczyna w rozsypce" - liczę na coś naprawdę dobrego. Od Jaguara :)
"Replika" - interesująco wydana powieść. Jestem jej mega ciekawa.
"Słodkie sekrety" od Filii oraz Ona czyta - czuję, że będzie to niesamowita powieść.
"Spacer nad rzeką" - nie nastawiam się na rewelacje, bo różnie to bywa z rodzimymi autorkami i ich obyczajówkami. Aczkolwiek... Mam nadzieję, że będzie dobrze :)
"Casanova" - od Znaku.
I na koniec "Dzielnym będzie przebaczone" od Świata Książki. Zaczęłam i jest bardzo, ale to bardzo dobrze :)


I na koniec ona! Kolejna piękność od Kasie West i Feeria Young!


Zainteresowało Was coś z moich zdobyczy? Mam czytania na wiele dni! Na bogato :D

2 komentarze:

  1. Mnóstwo książek, które chętnie widziałabym na swojej półce :) Nawet nie wiem, którą najmocniej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiesz co, zazdroszczę Ci tych książek West. Chyba też sobie kupię xD

    OdpowiedzUsuń