sobota, 30 listopada 2013

Zdobycze listopadowe part II

Dzień dobry, cześć i czołem!

Dzisiaj przybywam do Was z moimi nowymi nabytkami. Nie wiem, gdzie ja to wszystko pomieszczę, gdyż po przeprowadzce i poukładaniu moich zdobyczy (niebawem pochwalę się biblioteczką!)  nie mam miejsca! Chyba przejmę jeden z pokoi na biblioteczkę, a co mi tam :)
Z niniejszego stosiku jestem niezmiernie zadowolona, gdyż praktycznie wszystkie książki, które się w nim znalazły bardzo chciałam mieć!

A takie oto nabytki przywędrowały do mnie w ostatnim czasie:
Na pierwszym planie "Druga szansa", którą właśnie pochłaniam, a otrzymałam ją od Libroteki :) Po lewej "Piąta fala" - skończona (niebawem recenzja) oraz "Przez bezmiar nocy" - od Dobreksiążki :) "MiSSja Survival" i "Milion słońc" - Grupa Wydawnicza Publicat. Recenzji "Miliona słońc" spodziewajcie się niebawem. "Zgon", "Wilczy trop" oraz "Zwycięzca bierze wszystko" - wygrana u Fabryki Słów. Po prawej dwie książki od portalu Nastek.pl "Królewski wygnaniec" oraz w prezencie (podpinam pod Mikołajkowy) "Czas  żniw" - będzie do wygrania w konkursie razem ze "Zgonem" i... jeszcze czymś! Perełki od wydawnictwa Egmont "Nieskończoność", "Gorączka 2" oraz "Demony miłości". Na koniec miła niespodzianka od Grupy Wydawniczej Publicat w postaci książki "Wołanie kukułki".
Za wszystkie cuda bardzo dziękuję!

Zbliżają się moje ulubione święta. Święta Bożego Narodzenia *_* Uwielbiam! Chociaż bez śniegu, to nie to samo. A i klimatu na razie nie odczuwam... Zbliża się również 6 grudnia - wiem, szaleństwo, bo pewnie nikt o tym nie wie :P  - niemniej, wcześniej miałam zamiar sobie zrobić Mikołajkowy prezent książkowy (od siebie, dla siebie), ale stwierdziłam, że nie zrobię :) Może sam Mikołaj mi coś przyniesie... Kto wie :) Już niebawem będę miała więcej czasu na czytanie i... na pisanie oraz (oczywiście!) na nadrabianie seriali :)

Pozdrawiam cieplutko!
34 komentarze:

 1. Same cuda. Wszystko mogłabym chcieć :D Poza "Piątą falą", bo już posiadam ;)
  Nie mogę doczekać się aż sama dostanę "Drugą szansę". Zapowiada się niesamowita lektura. Miłego czytania wszystkich tych perełek! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda bardzo apetycznie, chociaż niektóre z nich już znam :3 np. recenzję "Piątej fali" możesz przeczytać u mnie (http://endlessbooks.blogspot.com) ;) Zazdroszczę Ci "Nieskończoności", okładka mnie uwiodła i nie chce wynieść się z mojej głowy ^^

  Pozdrawiam,
  Nats ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym mieć w swoich rękach "Nieskończoność"! :)) Miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały stos. :) Czytałam z niego "Piątą falę", która jest genialna. "Nieskończoność", "Gorączka 2" i "Demony miłości" także i u nie się znalazły. Zazdroszczę "Czasu żniw".
  Przyjemnej lektury, a zdecydowanie masz co czytać. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O! "Przez bezmiar nocy"! <3 Zazdroszczę :)
  Reszty też :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Czas Żniw! Jak ja chciałabym to przeczytać <3

  OdpowiedzUsuń
 7. No to ja czekam na tę biblioteczkę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie też ostatnio spory stos się pojawił ;) Zazdroszczę "Missji survival" "Wilczego tropu" "Miliona słońc", "Nieskończoności" i "Drugiej szansy" ;)
  Też mam ostatnio problem by pomieścić książki w półkach. To już wręcz niewykonalne! :D A mimo to książki stale kupuję ;) Nie mogę się powstrzymać :P
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak ja zazdroszczę tej współpracy z Egmontem i MAGiem... :)
  Książeczki cudne! Życzę miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękny stos!
  Miłej lektury! :)

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. jaki piękny stosik, pozazdrościć tylko :)
  święta coraz bliżej, a ja nawet nie czuje, ze już jutro grudzień :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Jakie cuda! Podkradłabym Ci dosłownie wszystko! <3 Btw. uwielbiam "Impossible" w wykonaniu Arthura :)
  Miłego czytania.

  OdpowiedzUsuń
 13. "Wołanie kukułki" już u Ciebie? Zazdroszczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Życzę przyjemnej lektury. A piosenka przecudowna, uwielbiam ją. :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ile śliczności wśród tych książek widzę! :)
  Może w tym roku będzie śnieg na święta (rok temu pamiętam jak spadł, ale oczywiście na gwiazdkę już go nie było, a pojawił się znowu po świętach). ^^
  Piosenkę wydaje mi się, że kojarzę.. i podoba mi się. : >

  OdpowiedzUsuń
 16. Stosik cudowny. Same perełki które chciałabym przeczytać. Z niecierpliwością czekam na ukazanie twojej biblioteczki. Miłego czytania! :D

  OdpowiedzUsuń
 17. Wow, cudowności! Zazdroszczę wszystkich tych książek i każdej z osobna, mimo że część również posiadam. Pięknie się prezentują. Przyjemności życzę! :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Super stosik!
  "MISSję" właśnie zrecenzowałam, na "Czas Żniw" czekam, zazdroszczę "Nieskończoności" :).

  OdpowiedzUsuń
 19. Śliczne stosy! :) Chętnie bym Ci podkradła "Czas żniw" i "Wołanie kukułki". :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Pięknie. :) Cieszę się razem z Tobą :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Widzę, że Egmont pełen zestaw
  Czytałam już: "Piąta fala","Przez bezmiar nocy","MiSSja Survival" i "Milion słońc". Ciekawa jestem twoich wrażeń po tej ostatniej ;)
  Najlepsze prezenty to... te książkowe od samego siebie - a przynajmniej jest pretekst aby coś kupić ;) Oj, seriale to nadrabiać jak najbardziej!

  OdpowiedzUsuń
 22. "Gorączki 2" zazdroszczę : )
  a Impossible uwielbiam *_*

  OdpowiedzUsuń
 23. Super stosik, chyba większość bym podkradła :) Miłej lektury życzę!

  OdpowiedzUsuń
 24. Cudny stoisk, zazdroszczę. Mam kilka książek, które tu zamieściłaś, ale najchętniej ustawiłabym na półce wszystkie. Co prawda najpierw musiałabym nabyć nowy regalik, bo upycham jak mogę, przez co ok jedna trzecia nie ma szans się zaprezentować. Ale książek nigdy za wiele. Co miesiąc mam mocne postanowienie, że jednak tym razem odpuszczę biednemu portfelowi, ale wychodzi jak zawsze.
  Z Twojego stosiku czytałam Briggs ( bardzo przyjemna powieść, brakuje Mercy, ale to nadal jedną z najchętniej czytanych przeze mnie autorek), potem trzeci tom pani Jadowskiej ( zdecydowanie najlepsza, warto dla niej przebrnąć przez poprzednie), Piąta fala - dobra książka, zwykle nie lubię kosmitów, ale ta pozycja mi się podobała. Miałam trochę za duże oczekiwania przez cały ten szum wokół powieści, ale zdecydowanie warto przeczytać. Zgon chyba już czytałaś, dość przeciętny jak dla mnie, po fabryce słów oczekiwałam więcej. Obecnie także czytam Drugą szansę, jestem bliżej początku niż końca, ale zapowiada się naprawdę dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 25. No weź, Sol! Masz tyle pięknych książeczek na tym stosie, że "Przez bezmiar nocy" byś mi oddała :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Jak zawsze moja szczęka poniewiera się gdzieś po podłodze :D Strasznie zazdroszczę "Drugiej szansy" :D Miłej lektury i z niecierpliwością czekam na recenzje :D

  OdpowiedzUsuń
 27. ,,Zgon" i ,,Druga szansa" są u mnie na półeczce :3 Więc za niedługo po nie sięgnę i będę się rozkoszować ciętym językiem Katarzyny Bereniki Miszczuk ^^

  OdpowiedzUsuń
 28. Duuużo książek i to strasznie ciekawych :) Ja też mam problem z pomieszczeniem moich książek w moim obecnym małym wynajmowanym pokoju - nie mogę się doczekać aż za niecałe 2 lata zmienię miejsce zamieszkania i będę mogła przeznaczyć na książki cały jeden pokój lub coś w tym stylu :D

  OdpowiedzUsuń
 29. "Wołania kukułki" szczerze zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 30. Piękne zdobycze- podkradłabym Ci "MISSję survival", gdyż uwielbiam pióro pani Bray ("Wróżbiarze" i trylogia "Magiczny Krąg" zajmują zaszczytne miejsce wśród moich książkowych ulubieńców) oraz "Miliona słońc" ("W otchłani" baaardzo mi się podobało). :) "Druga szansa" i "Nieskończoność" kuszą okładkami - chciałoby się mieć je na półeczce, oj chciało. ;) Czekam na recenzje tych wszystkich cudeniek! :)

  OdpowiedzUsuń
 31. "Nieskończoność" chciałabym, chciała... ; - )

  OdpowiedzUsuń