wtorek, 23 września 2014

Już jutro!

Nie mogę się pogodzić z tym, że to już koniec!

Ciemność ogarnęła świat Nocnych Łowców. Chaos i destrukcja obezwładniają Nefilim, ale Clary, Jace, Simon i ich przyjaciele łączą siły, żeby walczyć z największym złem, z jakim kiedykolwiek się zetknęli. Brat Clary, Sebastian Morgenstern, systematycznie usiłuje zniszczyć Nocnych Łowców. Posługując się Piekielnym Kielichem, zmienia ich w istoty z koszmaru, rozdziela rodziny i kochanków, powiększa szeregi swojej armii Mrocznych. Nic na świecie nie jest w stanie go pokonać… ale jeśli Clary i jej drużyna wyprawią się do królestwa demonów, mogą mieć szansę…

Ludzie stracą życie, miłość zostanie poświęcona, cały świat się zmieni. Kto przeżyje w szóstej i ostatniej, wybuchowej części „Darów Anioła"?

Łapcie FRAGMENT!Uczeń skrytobójcy" to pierwszy tom legendarnej serii fantasy. Jest w niej magia i zły urok, jest bohaterstwo i podłość, pasja i przygoda.

Młody Bastard to nieprawy syn księcia Rycerskiego. Dorasta na dworze w Królestwie Sześciu Księstw, wychowywany przez szorstkiego koniuszego swego ojca. Ignoruje go cała rodzina królewska oprócz chwiejnego w swoich sądach króla Roztropnego, który każe uczyć chłopca sekretnej sztuki skrytobójstwa. W żyłach Bastarda płynie błękitna krew, ma więc zdolność do korzystania z Mocy.


Łapcie FRAGMENT!
Przygotujcie się na całkowicie nową Osobliwość. Oto „Echopraksja”, kontynuacja nominowanego do nagrody Hugo „Ślepowidzenia”. Zbliża się XXII wiek. Jest to świat, w którym ci, co odeszli, wysyłają żywym pocztówki z Nieba, wierni wprowadzają się w ekstazę religijną, dokonując rewolucji w nauce; w którym genetycznie zrekonstruowane wampiry rozwiązują problemy nierozwiązywalne dla zwykłych ludzi, a żołnierze mają w głowie przełącznik trybu zombie, odcinający im samoświadomość podczas walki. A wszystko to monitoruje obca inteligencja, która nie zamierza się ujawnić.

Daniel Brüks jest żywą skamieliną, biologiem terenowym w świecie, gdzie biologia się zinformatyzowała; jest marionetką wykorzystaną przez terrorystów do zabicia tysięcy ludzi. Ukrywa się na pustyni w Oregonie, odwróciwszy się plecami do ludzkości, rozpadającej się z każdą sekundą na odrębne podgatunki. Jednakże którejś nocy budzi się w oku cyklonu, który wywróci cały świat do góry nogami.
Uwięziony na pokładzie statku lecącego do środka Układu Słonecznego, po lewej stronie ma dręczonego tęsknotą żołnierza, którego obsesją są szeptane wiadomości od dawno zmarłego syna. Po prawej – panią pilot, tropiącą człowieka, którego przysięgła zabić na miejscu. W cieniach za jego plecami czai się wampirzyca ze świtą zombie-ochroniarzy. Przed sobą zaś mają garstkę mnichów w szponach religijnego uniesienia, prowadzącą ich na spotkanie z czymś, co nazwali „Aniołami z asteroid”.
Na tej pielgrzymce Daniel Brüks, ludzka skamieniałość, stanie oko w oko z największym przełomem ewolucyjnym od powstania rozumu.


Łapcie FRAGMENT!

10 komentarzy:

 1. Ten "Uczeń Skrytobójcy" zapowiada się dość ciekawie, nawet po przeczytaniu fragmentu ;) [ Kraina Książek ]

  OdpowiedzUsuń
 2. Miasto już czytałam i choć nie było idealne, i tak uwielbiam tę serię! :) Ach, sentyment.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie szkoda, że to już koniec Darów Anioła..

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też (mimo, że poprzestałam na trzeciej części_ czekam na "Miasto Niebiańskiego Ognia''. Jestem ciekawa jak pani Clare zakończy tą serię ;)

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja musiałabym się na nowo zainteresować Darami Anioła, by móc się zachwycać premierą ostatniej części, a zarazem smucić. :)

  http://pokoj-ksiazkoholiczki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie Dary Anioła po ponownym przeczytaniu wcale nie są takie zachwycające i nie jara mnie nowa część. Przeczytam na pewno, ale jakoś się do tego nie palę zbytnio.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż, jeśli i mnie chodzi to duże nie dla Miasta... Miło wspominam tylko pierwszy tom, choć przeczytałam trzy, zakończenie było jakie było, dobre ja koniec serii, więc... nie. Duże tak dla Skrytobójcy, chciałam tę książkę już parę lat temu, ale nie można było dostać całej serii. Kupię na pewno. I... ani duże, ani małe może dla Echopraksji, bo po opisie sama nie wiem, czego oczekiwać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uczeń skrytobójcy mnie dość zaciekawił, a przeczytany fragment jedynie mnie utwierdził w tym, że muszę ją zdobyć!

  OdpowiedzUsuń
 9. "Echopraksja" zapowiada sie świetnie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Z tych książek raczej nie zainteresuje mnie żadna,ale oczekuję na 'powód by oddychać' :)

  OdpowiedzUsuń