niedziela, 14 kwietnia 2013

Wyniki konkursu - Geneza!

Witam! Na starcie (znowu) proszę o wybaczenie. Niestety wczoraj nie miałam możliwości wyłonić zwycięzcy, ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie :) Siła wyższa. Nie sądziłam, że będzie taki odzew, co zresztą mnie niezmiernie cieszy. Cała masa fantastycznych cytatów, dzięki którym poznałam nowe twory (piosenki i książki), których wcześniej nie miałam okazji poznać. Za to dziękuję bardzo. Kilka cytatów znałam, niektóre pochodziły z książek, które bardzo sobie cenię. Wstępnie wybraliśmy 8, później była kolejna eliminacja (a było już bardzo ciężko!) później zostały 2 (tutaj było już naprawdę koszmarnie wybrać tylko jeden). Nie przedłużając... Książka jest jedna a cytaty dwa! Zwycięzca musi być jeden (a chciałabym więcej rozdać!)

Książkę otrzymuje:
Magda Borkowska"Ludzie nie płaczą, dlatego że są słabi.
Płaczą, bo zbyt długo byli silni."

Gratuluję i dziękuję za piękny cytat. Wysłałam do zwyciężczyni maila i czekam na adres!

Wypadałoby chociaż małe uzasadnienie. Dlaczego akurat ten cytat? Ponieważ idealnie się w niego wpasowuję ja - we własnej osobie. Jestem człowiekiem, który nie lubi się żalić, nie upublicznia swoich rozterek i nie smuci się na pokaz. Raczej zawsze byłam tzw. twardzielką, która wszystko trzyma głęboko w sobie... Ale w końcu nadchodzi taki czas, kiedy już nie można sobie poradzić z trudnościami, a sił już nie starcza, pomagają  wtedy łzy, które i tak płyną wtedy, kiedy nikt nie widzi.


Dziękuję bardzo wszystkim za wzięcie udziału w moim konkursie.  Niebawem zorganizuję kolejny!

14 komentarzy:

 1. Bardzo dziękuję. Już dłuuuuuugo chciałam przeczytać tę książkę, a nigdzie nie mogłam znaleźć! Pierwszy raz zostałam wyróżniona w blogowym konkursie :D
  Jeszcze raz dziękuję. Na pewno pojawi się recenzja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z czystej, ludzkiej ciekawości:
  pomiędzy jakimi cytatami rozgrywała się "ostateczna bitwa"? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. też lubię ten cytat. gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dołączam się do gratulacji!

  OdpowiedzUsuń